Wypożyczalnia aut Dzierżoniów – samochód zastępczy od ręki

auto zastępcze

Auta zastępcze są tymczasowym substytutem samochodów, które nie mogą być użytkowane przez właścicieli w określonym czasie – często z powodu zniszczeń powstałych w wyniku wypadku, czasami z powodu usterek czy też problemów z elektroniką zamontowaną wewnątrz samochodu. Wypożyczalnia aut może zagwarantować identyczny model, tego samego producenta na czas korzystania z samochodu zastępczego.

Co oferuje wypożyczalnia aut z Dzierżoniowa?

Proces skorzystania z auta zastępczego przebiega szybko i jest łatwy w realizacji, trzeba mieć na uwadze fakt, że wypożyczalnie czy tez ubezpieczyciele oferują kompleksowe usługi w celu zmniejszenia odczuwalnych strat po wypadku lub stracie możliwości korzystania z aktualnego pojazdu.

Większość firm wynajmujących samochody nalicza opłatę za skorzystanie z usług, część firm oferuje jednak auta zastępcze w ramach określonej usługi. Chodzi przede wszystkim o to, że wypożyczalnia aut Dzierżoniów ma umowę z ubezpieczycielem co gwarantuje poszkodowanemu bezpłatne skorzystanie z pojazdu zastępczego. Taka kompleksowa usługa pomaga w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy.

Dlaczego warto wziąć auta zastępcze?

Istnieje kilka powodów, dla których lepiej jest wypożyczyć samochód zastępczy niż poruszać się komunikacją miejską na czas naprawy pojazdu. Po pierwsze, jest to usługa realizowana kompleksowo. Wypożyczalnia aut posiada wyszkoloną kadrę pracowników, którzy przeprowadzą poszkodowanego przez cały proces krok po kroku. Po drugie, koszty takiego rozwiązania są bardzo małe i nie wpływają znacząco na stan portfela. Niekiedy nawet auta zastępcze są bezpłatne i gwarantowane przez ubezpieczyciela.

Kolejną zaletą skorzystania z samochodu zastępczego jest fakt, że oferowane pojazdy mogą być wyposażone w dodatkowe elementy takie jak fotelik dziecięcy, nawigacja GPS czy też dodatki zwiększające komfort, dla przykładu: podgrzewane fotele. Najważniejszą zaletą jest jednak fakt, że nie trzeba rezygnować z szybkiego sposobu transportu kosztem skorzystania z komunikacji miejskiej, do której należy się dostosować pod względem czasu.

Więcej informacji: www.auto-odszkodowanie.pl/auta-zastepcze-dzierzoniow/