Wózek Mima Xari Sport wielofunkcyjny

wózek wielofunkcyjny

Zakup wózka to jeden z najważniejszych momentów kompletowania wyprawki dla malucha. Zaczynamy od gondoli, potem nasz maluch przesiada się do spacerówki. Na samym początku w użyciu bywa także nosidełko. Jeśli chcemy dokonać zakupu raz a porządnie to świetnym rozwiązaniem będzie wózek wielofunkcyjny. 

Co nowego posiada wózek Mima Xari Sport?

Użytkownicy wózka Mima Xari z całą pewnością będą kojarzyć model sport. Jest bo bowiem zmodyfikowana wersja ich własnego wózka, wyposażony w powiększone siedzisko, dzięki czemu będzie on również komfortowy dla większych dzieci.

Ten model wózka nie posiada ukrytej w siedzisku gondoli, ale może być spokojnie stosowany jako wózek wielofunkcyjny, już od najmłodszych lat życia dziecka, dzięki specjalnie zaprojektowanej gondoli. Co ważne gondola ta pasuje do każdego stelaża Mima Xari, trzeba jedynie dokupić specjalne adaptery.

Charakterystyka wózka

Wózek Mima Xari Sport umożliwia przewożenie dziecka zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Możemy więc dostosować sposób zamontowania siedziska do preferencji dziecka. Dodatkowo siedzisko posiada dwa położenia wysokości i można je rozkładać w 3 pozycjach. Nie ma więc szans, żeby maluchowi było niewygodne.

Wózek wielofunkcyjny wyposażony jest również w budkę chroniącą dziecko przed promieniowaniem UV oraz regulowany podnóżek. Jest bardzo kompaktowy, a dodatkowo można złożyć go bez konieczności demontażu siedziska.

Jakie dodatkowe opcje daje wózek wielofunkcyjny?

Poza wspomnianymi wcześniej funkcjonalnościami wózek wielofunkcyjny Mima Xari Pport posiada także regulowaną, skórzaną rączkę dla rodzica. O bezpieczeństwo malucha dbają pięciopunkowe pasy, uznawane za zdecydowanie bezpieczniejsze niż pasy trójpunktowe.

Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, o dużej odporności oraz łatwych do utrzymania w czystości. Dodatkowo posiada on koła wykonane w technologii sports shoe, którym nigdy nie grozi złapanie gumy. Wielofunkcyjny wózek waży zaledwie 13,4 kg, wnoszenie go po schodach nie będzie więc aż tak wielkim wyzwaniem.