Przydatne w domu akcesoria Rainbow

akcesoria do Rainbow

Kto by pomyślał, że odkurzacz może służyć nie tylko do odkurzania podłogi? Zostaliśmy przyzwyczajeni do takiego standardu, jednak firma Rainbow przygotowała gratkę dla każdej pani (lub pana) domu. Z użyciem dodatkowego wyposażenia, możesz również umyć podłogę, wyczyścić tapicerki, a nawet wyczesać swojego psa! Wystarczy dowolnie dobierać odpowiednie akcesoria Rainbow.

Podłoga czysta jak nigdy dotąd

Akcesoria do Rainbow umożliwiają czyszczenie brudu i kurzu z podłóg twardych, linoleum, płytek. Odpowiednie wkładki czyszczące z mikrofibry przydają się wielokrotnie. Możesz też wykorzystać specjalne gąbki i i szczotki do trudniejszych zabrudzeń. Do ścian i podłóg możesz użyć włosie ścienno-podłogowe.

Jeśli masz dywany i wykładziny, zaopatrz się w inne doposażenie – stworzone właśnie do tego. Miękkie podłoże zostało dokładnie oczyszczone, odświeżone i zregenerowane. Usuniesz wszystkie plamy, które brzydko pachniały i wyglądały – również z tłuszczu. Szerokokątny obrotowy wałek AquaMate głęboko masuje włókna, po czym je czyści i spłukuje płyn.

Oprócz profesjonalnego sprzętu do sprzątania, akcesoria Rainbow (www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/rainbow-akcesoria-rainbow-czesci-74.html) to również oryginalne płyny do czyszczenia. Te koncentraty można użyć do skutecznego mycia podłóg, dywanów i wykładzin lub dezynfekcji całych pomieszczeń.

Powierzchnie tapicerowane

Rainbow wspomoże Cię również w czyszczeniu mniejszych powierzchni tapicerowanych. Schody pokryte dywanem, krzesła i sofy z tapicerką, wnętrza samochodów – idealny będzie MiniJet z długim wężem i aplikatorem natryskowym. Do tapicerki również dokupisz koncentrat myjący oraz akcesoria do Rainbow w formie szczotki tapicersko-ubraniowej.

Zadbaj o czystość zwierzaka

To dopiero niespodzianka! Odkurzacz Rainbow z odpowiednią końcówką do masażu i wyczesywania zwierząt, zadba o czystość Twojego czworonożnego pupila – kota lub psa. Wyczesywanie sierści jest ważne dla zdrowia i komfortu zwierzęcia, a Ty zapanujesz nad wszędobylskimi kłaczkami. Wszystko trafi prosto do zbiorniczka!

Miłego sprzątania!

Dzięki swojej wielofunkcyjności i wygodzie użytkowania, akcesoria do Rainbow czynią sprzątanie milszym i skuteczniejszym.