Projekt domu Eco 28 w zabudowie bliźniaczej

projekt domu eco 28

Dla każdego kto poszukuje eleganckiej, nowoczesnej konstrukcji w zabudowie bliźniaczej dom Eco 28 stanowić będzie idealne rozwiązanie. Dom nadaje się do każdego rozmiaru działek, szczególnie dobrze sprawdzi się jednak na działkach małych. Niebanalny projekt wpadnie w oko zarówno inwestorom i deweloperom, jak i klientom indywidualnym szukającym dla siebie domu idealnego. Zabudowa bliźniacza jest bardzo praktyczna i funkcjonalna.

Projekt Eco 28 podstawowe informacje

Projekt Eco 28 to dom elegancki, ale jednocześnie bardzo prosty i funkcjonalny. Jego zwarta budowa gwarantuje wysoki poziom energooszczędności oraz relatywnie niski koszt budowy. Dom posiada jedno piętro, ale nie posiada garażu. Projekt domu Eco 28 został pomyślany tak aby wszystkie pomieszczenia były jak najlepiej doświetlone światłem dzienny. Dzięki czemu wnętrza są bardzo jasne.

Dom sprawdzi się w przypadku rodziny czteroosobowej, ale nada się również dla familii nieco większych. Każdy członek rodziny będzie się tutaj czuł dobrze i komfortowo. Do wykonania domu Eco 28 użyto dobrej jakości materiałów. Dzięki temu dom będzie nie tylko bardzo trwały, ale również ciepły.

Zerknijmy do środka Eco 28

Sercem domu Eco 28 jest duży, pojemny i ustawny salon. Salon łączy się bezpośrednio z jadalnią oraz wyjściem na taras, który stanowić będzie znakomite przedłużenie domu w ciepłe, lenie dni. Dodatkowo na parterze znajduje się oczywiście pojemna kuchnia wraz z dużą spiżarnią, na wszystkie zapasy.

Całości dopełnia dodatkowy pokój. Pomieszczenie to może być gabinetem, pokojem dla gości lub dla starszego członka rodziny, który dzięki temu nie będzie już musiał chodzić po schodach. Na pierwszym piętrze domu Eco 28 znajdują się dwie sypialnie z wyjściami na balkon oraz jedna wyposażona w balkon francuski. Oczywiście jest też duża łazienka

Dom Eco 28 spodoba się każdemu. Niezależnie czy jesteśmy miłośnikami nowoczesności czy klasyki z całą pewnością wpadnie nam on w oko. Projekt znajdziesz na: www.wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-28-jc12