Kosz na brudne pieluchy i jego zalety

kosz na zużyte pieluchy

Zostając po raz pierwszy mamą zmagasz się z wieloma problemami i pytaniami. Nowa sytuacja wymaga na Tobie podjęcie jak najlepszych decyzji co często wiąże się z poszukiwaniem sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. Chcesz zrobić wszystko by ułatwić macierzyństwo w jak najbezpieczniejszy dla siebie i maluszka sposób. Jednym z częstych dylematów młodych mam jest wybór dotyczący przechowywania zabrudzonych pampersów. Poznaj kosze na zużyte pieluchy.

Kosz na brudne pieluchy – zużyte pampersy to już nie problem.

Z jednej strony pragniesz jak najlepszej izolacji od bakterii i nieprzyjemnego zapachu a z drugiej ważny jest design pasujący do pokoju dziecka. Szczelny kosz na brudne pieluchy MAGIC jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Połączenie higienicznego i prostego w obsłudze kosza z wyjątkowym i nowoczesnym designem to skuteczne rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza.

Dostępna kolorystyka to dodatkowy atut – aż pięć unikalnych kolorów do wyboru sprawia, że kosz dopasować można do każdego pomieszczenia w domu bądź biurze, pozostawiając je czyste i świeże. Pojemność wystarcza na około 25 pieluszek. Łatwy w utrzymaniu czystości produkt wyróżnia się również systemem zabezpieczenia przed dziećmi.

Kosze na zużyte pieluchy –  można oszczędzić

Ciąża wiąże się z dużymi wydatkami, które często przerastają młodych rodziców. Opatentowany kosz na zużyte pampersy to duża oszczędność – prócz worków MAGIC pasują również standardowe worki na śmieci co nie wymaga kupowania specjalnych, drogich wkładów. Unikalny system zatrzymywania zapachu i bakterii to praktyczne bezpieczeństwo w stylowym opakowaniu.

Gdy dziecko wyrośnie z używania pieluch produkt można wykorzystać na domowe odpady, co zwiększa jego praktyczność. Kosz na brudne pieluchy marki MAGIC gwarantuje funkcjonalne i proste w obsłudze opróżnianie, bez uwalniania jakiegokolwiek nieprzyjemnego zapachu i drobnoustrojów. Zarówno podczas wyrzucania pieluszki jak i opróżniania nie ma możliwości zetknięcia się z brzydkim zapachem. Kosz na zużyte pieluchy Magic to idealny prezent dla początkującej mamy – na baby shower, pępkowe bądź pierwsze spotkanie z noworodkiem. Produkt posiada pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka co zwiększa zaufanie społeczności mam.